ثروتمندترین بازیگر زن دنیا معرفی گشت

به گزارش مجله نازلارا، ریس ویترسپون از سوی فوربز ثروتمندترین بازیگر زن جهان لقب گرفت.

ثروتمندترین بازیگر زن دنیا معرفی گشت

به گزارش پارسینما، این نشریه لیست به روزرسانی شده ثروتمندترین زنان آمریکایی خود-ساخته را منتشر کرد و ویترسپون را در جایگاه پنجاه و نهم قرار داد.

ثروت خالص بازیگر قانوناً بلوند بنا بر محاسبات فوربز به 440 میلیون دلار می رسد.

سایت سینما نوشته: شاندا رایمز تهیه نماینده سریال هایی، چون بریجرتون (Bridgerton)، الن دی جنرس کمدین، تیلور سوییفت، ریحانا، و مدونا دیگر زنان این لیست اند. هرچند این چهار زن سابقه نقش آفرینی دارند، اما حرفه اصلی آن ها بازیگری نیست.

دایان هندریکس تاجر آمریکایی با 15 میلارد دلار در صدر این لیست قرار گرفته است در حالی که شخصیت های دیگمدوری از جهانی مد و فناوری پایین تر از او به چشم می خورند.

ویترسپون 47 ساله چند فیلم تحسین شده در کارنامه دارد و اخیراً در سریال برنامه صبحگاهی اپل تی وی+ مقابل جنیفر انیستون ظاهر شده است. او بر اساس گزارش زنان جهان (Women in the World) با 35 میلیون دلار در سال 2023 یکی از پردرآمدترین بازیگران شاغل نیز بوده است.

ویترسپون در سال 2021 کمپانی فیلمسازی هلو سانشاین را با قراردادی 900 میلیون دلاری به فروش رساند. او در سال 2016 این کمپانی را تأسیس کرد تا پروژه هایی با تمرکز بر داستان های زنانه بسازد. دروغ های کوچک بزرگ و برنامه صبحگاهی از جمله این پروژه ها بودند. ویترسپون هنوز 18 درصد از سهام کمپانی را در مالکیت خود دارد.

فوربز افرادی را خودساخته می نامد که یک کمپانی را تأسیس می نمایند یا به تنهایی و بدون به ارث بردن ثروتی به دست می آورند. این نشریه برای محاسبه دارایی خالص افراد، تحقیقات گسترده ای بر روی اسناد حقوقی و دیگر سوابق آن ّها صورت می دهد و با نمایندگان و کارمندانشان مصاحبه می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 16 خرداد 1402 بروزرسانی: 16 خرداد 1402 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1688

به "ثروتمندترین بازیگر زن دنیا معرفی گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثروتمندترین بازیگر زن دنیا معرفی گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید