جام را به تیم دیگری بدهند، ما برای تفریح و سلامتی بازی می کنیم!

به گزارش مجله نازلارا، به گزارش خبرنگاران، صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری درباره ملاقات با نفت آبادان گفت: تیم ما از ابتدا سوار و مسلط بود و با تدابیر آقای مجیدی تیم بازی را کنترل کرد و توانست موقعیت های زیادی خلق کند. قوانینی که ما از فوتبال می شناسیم با قوانینی که آقایان داور اجرا می نمایند متفاوت است.

جام را به تیم دیگری بدهند، ما برای تفریح و سلامتی بازی می کنیم!

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

وی ادامه داد: مگر می گردد سه مرتبه در یک مسابقه، موقعیت منتج به گل را برای ما اشتباه نمایند؟ مگر می گردد در همه بازی ها این اتفاق رخ بدهد. آقایان اگر می خواهند جام را به تیم دیگری بدهند، این کار را انجام دهند تا ما برای تفریح و سلامتی بازی کنیم. اگر حرفی بزنیم نیز ما را محروم می نمایند و جریمه سنگین در نظر می گیرند. مگر می گردد پنالتی واضح ما را نگیرند و بازیکن ما را محروم نمایند؟ موقعیت صد در صد گل ما را آوانتاژ ندادند. آن چیزی که ما می دانیم این است که کارت زرد و قرمز را می توان بعد از موقعیت داد.

وی اضافه نمود: گل صد در صد درست ما را نیز آفساید گرفته اند. مگر این تیم طرفدار ندارد؟ چند بازی این اتفاق اتفاق افتاده است؟ مگر کادرفنی ما زحمت نمی کشند و انسان نیستند؟ تا چه اندازه نا عدالتی و نابرابری؟ آقایان داور شما تا چه زمانی می خواهید بدون عدالت قضاوت کنید. سر تیم ما را هر بازی در زمین می برند و ما می گوییم قشنگ بازی کردیم و موقعیت خلق کردیم اما نمی گردد سه بازی متوالی این اتفاق رخ بدهد و در یک مسابقه سه اتفاق رخ دهد. این ماجرا تا کی ادامه دارد؟ با تیم ما مشکل دارید؟ فرایند به شکلی است که گویا یک برنامه است. نمی توانیم فنی صحبت کنیم. توپ و میدان را در اختیار داشتیم و از تک تک بازیکنان برای زحمتی که در این شرایط آب و هوایی انجام دادند، تشکر می کنیم اما برای این داوری ها متاسفیم.

مربی استقلال در واکنش به این سوال که هر دو نیمکت به داوری اعتراض داشتند و تغییرات ترکیب دو تیم، افزود: راجع به ترکیب آقای مجیدی تصمیم می گیرد. ما میلیچ و نادری را در سمت چپ داریم که هر دو کارآمد و توانا هستند.

مصطفوی در ادامه درباره تفاوت در برنامه ریزی لیگ، بیان نمود: با شما موافق هستم و فدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را به ما تحمیل نموده است. 6 بازی در 3 روز انجام دادیم و شرایط مسابقات را دیده اید و می توانستند به شکل دیگری مسابقات را برگزار نمایند. این برنامه ریزی باعث شد تا تیم ما خسته باشد و کیفیت بازیکنان افت کند اما یک سری مسابقات از شرایط دور بودند و کیفیت بازی ها افت نموده است. وقتی اجبار است که تیم ملی باید 4 روز یک بار در بحرین بازی کند، نمی گردد برای تیم ها بازی گذاشت.

وی در بخش بعدی صحبت های خود با اشاره به 3 بر صفر شدن بازی سایپا و پیکان و لزوم احقاق حقوق استقلال، توضیح داد: بعد از ملاقات پرسپولیس و سپاهان، کمیته انضباطی جلسه ای برگزار نکرد. در بازی ما و پیکان، پیکان در 4 نوبت تعویض کرد اما در بازی با سایپا 6 تعویض کرد. بازی سایپا سه بر صفر شد اما بازی ما هیچ اتفاقی رخ نداد. قرار نیست حق ما داده گردد و این موضوع در تمامی تصمیمات فدراسیون وجود دارد. غیر از تاسف چیز دیگری نمی توانم بگویم. امیدوارم در این مورد رویه برای تیم ما متفاوت نباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1096

به "جام را به تیم دیگری بدهند، ما برای تفریح و سلامتی بازی می کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام را به تیم دیگری بدهند، ما برای تفریح و سلامتی بازی می کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید