رهبر قنبری: امضایم پای این بیانیه را پس گرفتم

به گزارش مجله نازلارا، رهبر قنبری کارگردان سینما با اشاره به پس گرفتن امضای خود از پای بیانیه سینماگران درباره مردم آبادان به علت سوءبرداشت ها تاکید نمود وطن و حفظ انسجام و امنیت آن خط قرمز مشترک همه ماست.

رهبر قنبری: امضایم پای این بیانیه را پس گرفتم

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، رهبر قنبری مستندساز و کارگردان سینما در رابطه با امضای بیانیه سینماگران در همدردی با مردم آبادان گفت: سینماگرانی که بیانیه ابراز همدردی با مردم عزیز و شریف آبادان را امضا نموده اند، با وجود تالم و اندوه شدید از حادثه دلخراش آبادان، بر حفظ انسجام ملی و وحدت مردم تاکید مضاعف داشته اند.

وی ادامه داد: سرزمین ما خط قرمز همه ماست، آنچه در دل تاریخ و از پس همه ناملایمات و تلخی ها باقی خواهد ماند، ایران عزیز است. نباید اجازه دهیم مشتی سودجو و فرصت طلب با سوءاستفاده از مناسبات دولتی موجب بروز بحران هایی همچون متروپل آبادان شده و نهایتاً امنیت ملی همگی ما را مخدوش نمایند.

کارگردان پرنده باز کوچک اضافه نمود: حادثه دلخراش آبادان، جامعه ایرانی را سوگوار نموده است. برخورد قانونی با مسببان این رویداد، مطالبه عمومی است که امیدوارم به زودی محقق گردد. مطمئنم جامعه سینماگران ایرانی، همین دغدغه و مطالبه را دارند.

قنبری در سرانجام صحبت هایش یادآور شد: ما سینماگران در کنار مردم ایران هستیم و خود را جدا از ایران و ایرانی نمی دانیم و بنده نیز صرفاً بدین باور بیانیه ای را امضا نموده بودم، اما طی روز گذشته به علت برداشت های احتمالاً غیرشفاف از آن، شخصاً امضای خود را از پای آن بیانیه حذف کردم و آنچه مد نظرم بوده به قرار فوق است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 تیر 1401 بروزرسانی: 18 تیر 1401 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1522

به "رهبر قنبری: امضایم پای این بیانیه را پس گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر قنبری: امضایم پای این بیانیه را پس گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید