سازندگان Among Us از پروژه Outersloth رونمایی کردند

به گزارش مجله نازلارا، استودیوی Innersloth؛ سازندگان بازی Among Us حال از پروژه جدیدی برای حمایت از بازی سازان مستقل و تامین بودجه آن ها رونمایی نموده اند.

سازندگان Among Us از پروژه Outersloth رونمایی کردند

این پروژه که Outersloth نام دارد در جریان مراسم سامر گیم فست 2024 که اخیرا برگزار گردید، معرفی گردید. توسعه دهندگان در این رابطه شرح دادند که آن ها می خواهند از موفقیت بازی Among Us برای حمایت و پشتیبانی از سازندگان بازی های ایندی استفاده نمایند و به نحوی این موفقیت را به اشتراک بگذارند.

فارست ویلارد (Forrest Willard)؛ یکی از موسسان استودیوی Innersloth گفت: طی سال های اخیر بازی های ایندیِ معرکه ای منتشر شده اند اما بر کسی پوشیده نیست که صنعت (بازی های ویدیویی) اوقات سختی را سپری می نماید. بعضی از توسعه دهندگان آن جایگاهی که شایسته اش هستند را به دست نمی آورند و به همین دلیل ما فکر کردیم می توانیم در این زمینه یاری کوچکی به آن ها نموده باشیم. او ادامه داد: این همان چیزی است که ما در روزهایی که به این اندازه از محبوبیت و هوادار نرسیده بودیم به آن احتیاج داشتیم.

استودیوی Innersloth صراحتا تاکید می نماید که هدف از این پروژه تنها تامین بودجه بوده و آن ها هیچ برنامه ای برای نشر یا به دست آوردن حقوق این آی پی ها ندارند. از طرفی جزئیات مربوط به مقدار بودجه موجود هنوز فاش نشده، اما می توان حدس زد به احتمال زیاد آن ها پروژه هایی که بودجه شان بین 50 هزار دلار تا 2 میلیون دلار باشد را تامین خواهند کرد.

بعلاوه بر اساس اطلاعات رسمی وب سایت Outersloth پی بردیم که عناوین واقعیت مجازی، آثاری که از همین حالا به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شده اند و البته بازی های بلاک چین یا Web3 به هیچ عنوان از سوی این صندوق، تامین مالی نمی شوند.

ویکتوریا ترن (Victoria Tran)؛ کامیونیتی منیجر این استودیو افزود: این راه و روش ما برای تشکر کردن از بازی سازان و بازیکنان است؛ اینکه به بعضی از بازی ها و سازندگان شان یاری کنیم تا بودجه و آزادی لازم برای ارائه آثارشان را داشته باشند. سپس همه ما می توانیم آن ها را بازی کنیم. او همجنین گفت: Outersloth پروژه ای است که تیم آن ها اشتیاق زیادی برایش دارد و بخشی از کوشش آن ها برای شکل دهیِ یک صنعت بهتر و پایدارتر است.

در حال حاضر می دانیم 6 بازی ای که به وسیله این پروژه تامین می شوند عبارتند از:

  • Mars First Logistics (Shape Shop)
  • Battle Suit Aces (Trinket Studios)
  • Mossfield Archives (Studio Any Percent)
  • One Btn Bosses (Midnight Munchies)
  • Rogue Eclipse (Huskrafts)
  • Project Dosa (Outerloop Games)

چند استودیوی دیگر نظیر Strange Scaffold ،Visai Games و Coldblood هم برای عناوینی که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده اند، بودجه دریافت نموده اند.

منبع: Games Industry

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 25 خرداد 1403 بروزرسانی: 25 خرداد 1403 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1746

به "سازندگان Among Us از پروژه Outersloth رونمایی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازندگان Among Us از پروژه Outersloth رونمایی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید