ماسک مرکل نظر همه را به خود جلب کرد، عکس

به گزارش مجله نازلارا، ایسنا نوشت: آنگلا مرکل هم بالاخره امروز (جمعه) ماسک زد و به شایعه ها درباره اینکه به ماسک زدن علاقه ای ندارد، سرانجام داد.

ماسک مرکل نظر همه را به خود جلب کرد، عکس

به گزارش خبرگزاری رویترز، صدراعظم آلمان امروز در حالی وارد مجلس علیای مجلس شد که ماسکی سیاه بر صورت داشت و بر روی آن نوشته شده بود: eu2020.de.

عبارت درج شده بر روی ماسک مرکل آدرس سایتی است که به مناسبت ریاست دوره ای شش ماهه آلمان بر اتحادیه اروپا از اول ژوئیه به این امر اختصاص داده شده است.

مرکل که زدن ماسک در برخی محافل عمومی را برای دولتش اجباری کرده روز دوشنبه گذشته از سوی یک خبرنگار مورد سوال قرار گرفت که چرا خودش تابحال با ماسک در انظار عمومی دیده نشده است.

خانم صدراعظم که مشهور است از نزدیک نظرسنجی های عمومی را دنبال می کند، در پاسخ گفته بود که او ماسک نمی زند چون قوانین فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کند اما در جاهایی که امکان رعایت چنین قوانینی نیست مثلا هنگام خرید کردن از فروشگاه ها که خود شخصا انجام می دهد، حتما از ماسک استفاده می کند.

مرکل هم چنین با لبخند گفته بود: البته نمی گویم از چه فروشگاهی خرید می کنم!

صدراعظم آلمان به دلیل نحوه پاسخش به همه گیری ویروس کرونا مورد تحسین بوده و میزان رضایت از عملکرد او در نظرسنجی ها افزایش یافته است. بزرگترین اقتصاد اروپا تحت مدیریت مرکل توانسته بهتر از همسایگانش با پاندمی کووید 19 کنار بیایید که این امر مرهون اقدامات قرنطینه ای، اجازه دادن محدود به فعالیت های صنعتی و اجتماعی در دوران اوج این بیماری و نیز بسته های حمایتی و تشویقی دولت او برای مردم بوده است.

312 311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 544

به "ماسک مرکل نظر همه را به خود جلب کرد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسک مرکل نظر همه را به خود جلب کرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید