مقاله: افتتاح حساب با اپلیکیشن گردش پی و تحویل رایگان

به گزارش مجله نازلارا، با توجه به استقبال مردم از خدمت جدید بانک گردشگری، متقاضیان در استان های کشور می توانند با دانلود کردن اپلیکیشن مذکور در نزدیکترین شهر یا استان به محل سکونت خود نسبت به افتتاح حساب آنلاین اقدام نمایند.

مقاله: افتتاح حساب با اپلیکیشن گردش پی و تحویل رایگان

گردش پی، اپلیکیشنی رایگان است که امکان استفاده از خدمات بانکی و پرداختی را برای همه کاربران فراهم نموده و امکان افتتاح حساب آنلاین در بانک و نسخه وب اپلیکیشن برای تمامی گوشی های هوشمند و IOS ، به صورت غیر حضوری را فراهم نموده است.

شما می توانید پس از نصب اپلیکیشن گردش پی با ورود به بخش شباهنگ پس از احراز هویت ، سپرده مورد نظر خود را ایجاد کنید . همچنین امکان درخواست صدور کارت و کاربری اینترنت بانک و موبایل بانک برای شما فراهم بوده و کارت و کاربری های مذکور پس از احراز هویت ، در محل اعلامی شما به صورت رایگان تحویل می گردد.

موارد ثبت شده شامل مشتریان جدید، حساب هواداری، حساب کوتاه مدت، حساب قرض الحسنه، درخواست صدور کارت، درخواست اینترنت بانک و همچنین درخواست اینترنت موبایل بانک بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، گردش پی، اپلیکیشنی هوشمند است که بواسطه شباهنگ بانک گردشگری، امکان احراز هویت و افتتاح سپرده کاملا آنلاین در بانک گردشگری را بدون حضور در شعبه ، در کمترین زمان برای شما فراهم می نماید.

منبع مقاله: افتتاح حساب با اپلیکیشن گردش پی و تحویل رایگان

انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1296

به "مقاله: افتتاح حساب با اپلیکیشن گردش پی و تحویل رایگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: افتتاح حساب با اپلیکیشن گردش پی و تحویل رایگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید