نرم افزار و اپلیکیشن

دانلود بسته نرم افزار برای علاقه مندان به فوتبال و تمرینات ورزشی

با برنامه هایی که در این فهرست قرار داده شده کاربران می توانند اخبار لحظه ای فوتبال را دنبال کرده و خود نیز به تمرینات روزانه بپردازند.

24 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آمار سفر خودروهای پلاک همدان 77 درصد کاهش یافت

همدان - خبرنگاران - رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: در آستانه فرا رسیدن عید نوروز آمار خروج خودروهای پلاک ایران 18 و ایران 28 (شماره پلاک مختص همدان) از این استان 77 درصد کاهش یافت.

17 اردیبهشت 1399

چند پیشنهاد ساده برای کاهش استرس در روزهای خانه نشینی

اگر هنوز استرس جسم و زندگی شما را مختل نکرده و تنها به دنبال راه های ساده ای برای پر کردن وقت خالی و جنگیدن همزمان با اضطراب می شد، این مطلب را بخوانید.

6 اردیبهشت 1399

سرنوشت دربی در دست دو مهدی است!

همه آنچه در خصوص مهدی قائدی نوشتیم در خصوص مهدی ترابی هم صدق می نماید. شماره 9 پرسپولیس نیز مثل شماره 10 استقلال در فصل جاری ستاره بوده و این دربی به نوعی جنگ بین او و قائدی به عنوان بهترین های لیگ نوزدهم خواهد بود.

5 فروردین 1399

استفاده از ظرفیت نهادهای زیارتی استان در راستای فعالیت های رادیو زیارت

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: رادیو زیارت تا کنون توانسته با ارتباطات پیوسته ای که با نهادهای زیارتی داشته، از ظرفیت آن ها در راستای فعالیت های خود استفاده کند.

4 بهمن 1398

سامانه پست الکترونیک دانشگاه پیام نور راه اندازی شد

مدیرکل دفتر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور گفت: سامانه پست الکترونیک ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور به مناسبت روز دانشجو راه اندازی شد.

3 بهمن 1398

محققان با استفاده از کریگامی، حسگر های مقاوم ساختند

پژوهشگران با استفاده از کریگامی اقدام به ساخت ماده ای مناسب برای حسگری کردند که در برابر فشار های طبیعی بدن مقاوم است و نویز ایجاد نمی کند.

27 دی 1398

سلبریتی هایی با بیشترین فالوئر اینستاگرام در سال 2019

با ظهور پدیده ای به نام اینستاگرام، اغلب مردم، عکس ها و ویدئو های خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. درواقع در ابتدای کار، هدف از ساخت اینستاگرام، پدید آوردن عرصه ای برای آپلود عکس بود، نه چیز دیگر. هرچند که امروزه دیگر، اینستاگرام به یکی از محبوب ترین...

14 دی 1398