مقاله: زمان اجرای سفر قسطی اعلام شد

به گزارش مجله نازلارا، او درباره اینکه از شرحات برمی آید این طرح مشابه سفرهای قسطی است که همین حالا برخی آژانس های مسافرتی اجرا می نمایند و نمونه خاص و متفاوتی در قیاس با سایر طرح ها نیست و معین نیست اجرای تقسیط آن چقدر به کاهش هزینه منجر خواهد شد، گفت: به هر حال گروهی هستند که در هر صورتی برای سفر برنامه ریزی می نمایند اما در انتخاب مقصد مشکل دارند و عادت نموده اند فقط یک مسیر را بروند که جمعیت آن ها هم کم نیست. از طرفی با توجه به شرایط ارز، سال جاری افراد زیادی از سفر خارجی به داخلی روی می آورند، در واقع ما این گروها را هدف قرار داده ایم، افرادی که سفر می روند ولی نمی دانند کجا باید بروند. بنابراین سفر را با در نظر دریافت تسهیلاتی خاص برای این گروه ها آسان می کنیم.

مقاله: زمان اجرای سفر قسطی اعلام شد

ولی تیموری با بیان این که بسته های سفر قسطی در حال آماده سازی است، بهایسنا گفت: سیاست توسعه گردشگری، توزیع سفر در کشور است. آسیب شناسی ها نیز نشان می دهد یکی از عوامل توزیع نادرست سفر، اجرای برنامه های شخصی و انفرادی است، برای همین سایر سیاست گذاری ها در جلوگیری از ازدحام جمعیت در یک مسیر و منطق معین، نمی تواند چندان اثرگذار باشد.

وی اظهار کرد: سفرهای داخلی اصولاً بی حساب و کتاب انجام می گردد و آسیب اجتماعی زیادی دارد. در نوروز نیز به عنوان یک بحران با آن برخورد می گردد، به گونه ای که از استاندار تا شهردار همه را درگیر می نمایند. گاهی هم اعمال برخی محدودیت ها در مناطقی خاص، سفر را به کام مسافر تلخ می نماید. با توجه به چنین وضعیتی قصد داریم با آسان کردن سفر تا حدی از این فضا خارج شویم تا علاوه بر این که سفر هدفمند و متنوع می گردد، از ظرفیت خالی تأسیسات گردشگری نیز بهره گرفته گردد.

منبع مقاله: زمان اجرای سفر قسطی اعلام شد

انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1377

به "مقاله: زمان اجرای سفر قسطی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: زمان اجرای سفر قسطی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید