چهارشنبه سوری در خانه بمانید، برخورد با افرادی به محیط زیست خسارت بزنند

به گزارش مجله نازلارا، فرمانده یگان حفاطت محیط زیست از مردم خواست که با توجه به شیوع کروناویروس چهارشنبه سوری را در خانه بمانند زیرا علاوه بر خسارات ریست محیطی برگزاری این مراسم و تجمع می تواند سبب گسترش این بیماری گردد.

چهارشنبه سوری در خانه بمانید، برخورد با افرادی به محیط زیست خسارت بزنند

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ترک اصل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

سرهنگ جمشید محبت خانی در گفت و گو با مجله نازلارا با تاکید بر اینکه سال جاری به دلیل شیوع بیماری کرونا افراد نباید به دنبال برگزاری مراسم چهارشنبه اخر سال باشند، اظهار کرد: برگزاری این مراسم و تجمع می تواند سبب گسترش این بیماری گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه هر ساله طی مراسم چهارشنبه سوری خسارت هایی به مناطق محیط زیستی وارد می گردد، توضیح داد: علاوه بر حریق، آلودگی هوا و آلودگی صوتی نیز از جمله مسائل دیگر زیست محیطی این روز است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه استفاده از مواد محترقه و روشن کردن آتش می تواند آثار منفی بر سلامت سالمندان، بچه ها و بیماران داشته باشد، گفت: روشن کردن آتش یا مواد محترقه در مناطق حفاظت شده محیط زیستی ممنوع است.

محبت خانی ادامه داد: یگان حفاظت محیط زیست با هرگونه آتش سوزی که منجر به آلودگی هوا گردد برخورد خواهد نمود.

وی در انتها تاکید نمود: درحال حاضر توصیه به مردم این است که طی نوروز و روزهای انتهای سال در خانه بمانند و از تجمع، طبیعت گردی، دید و بازدید و... خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 245

به "چهارشنبه سوری در خانه بمانید، برخورد با افرادی به محیط زیست خسارت بزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارشنبه سوری در خانه بمانید، برخورد با افرادی به محیط زیست خسارت بزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید