کوچک ترین گربه دوست داشتنی جهان

به گزارش مجله نازلارا، مستر پیبلس (Mr. Peebles) کوچکترین گربه جهان است.که موسسه رکوردهای جهانی گینس هم این گربه را به نام کوچکترین گربه جهان با 2 سال سن،یک کیلوگرم وزن و 15 سانتی متر بلندا پذیرفته است. این گربه به طور کامل در یک لیوان 200 میلی گرمی جا میشود.مستر پیبلس کوچک که حالا یک ستاره شده در گذشته زندگی بدی داشته و صاحب قبلی اش او را دوست نداشته چون که خیلی کوچک بوده.

کوچک ترین گربه دوست داشتنی جهان

مستر پیبلس هم اکنون با دکتر Donna Sassman در استان ایلی نویز در استان متحده امریکا زندگی می کند. وی میگوید من در خانه ای در حال واکسن زدن به سگی بودم که این گربه با نمک را دیدم و از صاحبش پرسیدم آیا میتونم اون را داشته باشم و اون پذیرفت و گربه را به من داد.

دکتری در کلینیک دامپزشکی می گوید مستر پیبلس دارای اختلال ژنیتیکی میباشد و تا مدتها انتظار میرود بتواند نام کوچکترین گربه جهان را نگه دارد.زیرا مستر پیبلس از سن نرمالی که گربه ها به رشد کامل میرسند گذشته است.

دکتر Donna Sassman میگوید من هنوز مجبورم روزی 4 وعده غذا به او بدهم تا با این کار وزنش را حفظ کنم.او میگوید من اون را بین خودم و شوهرم گذاشته و او در بالای بازو های من میخوابد،و هنگامی که هوا سرد است او برروی گردن من میخوابد.و یکی از بهترین عادت های گربه کوچولو آمدن روی چانه من و لیسیدن و بوسه دادن به من است.

جالب است بدانید کوچک ترین نژاد گربه های جهان نژاد سنگاپوریست.

منبع: رکوردهای جهانی گینس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

منبع: برترین ها
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1182

به "کوچک ترین گربه دوست داشتنی جهان" امتیاز دهید

1 کاربر به "کوچک ترین گربه دوست داشتنی جهان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوچک ترین گربه دوست داشتنی جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید