25 هزار سرویس امدادی از سوی امداد خودروی کانون جهانگردی ارائه شد

به گزارش مجله نازلارا، امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی همزمان با اجرای طرح نوروزی 1395، بیش از 25 هزار سرویس امدادخودرویی را به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه کرد.

25 هزار سرویس امدادی از سوی امداد خودروی کانون جهانگردی ارائه شد

در ایام تعطیلات نوروز 1395 و طی اجرای دور اول و دوم سفرهای نوروزی، بیش از 25 هزار سرویس امدادی به متقاضیان ارائه شد.

آمارهای ثبت شده در سامانه مدیریت امدادخودروی کانون نشان می دهد، خدمات رسانی امدادی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مقایسه با مدت مشابه آن در سال 1394، به میزان 27درصد افزایش داشته است.

در طرح نوروزی سال جاری، 35 نوع خدمت امداد خودرویی در محور های اصلی، فرعی و جاده ای سراسر کشور به هموطنان ارائه شد و میانه زمان امدادرسانی امداد خودروی کانون در تعطیلات نوروزی سال 95، با یک دقیقه کاهش به 24 دقیقه رسید.

به گفته مدیر امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی، طی اجرای این طرح، بیشترین خدمات امدادی از سوی 1400 نیروی امدادی در قالب 22 شرکت، 66 دفتر کنندگی، 88 پایگاه امداد جاده ای، 93 تعمیرگاه و 890 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین به ترتیب در استان های تهران، قم، گیلان، خراسان رضوی، مازندران و قزوین به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه شد.

رضا قاسمی نیا اهدای دههزار کارت عضویت رایگان به هموطنان را از دیگر اقدامات امداد خودرو کانون در ایام نوروز 95 برشمرد.

در اجرای طرح نوروزی سال جاری، شرکت های خودرو ساز هیوندا (آسان موتور)، رامک خودرو (سانگ یانگ)، مدیران خودرو (mvm)، مدیا موتورز (MG)، آلفا موتور، نیرو خودرو آسیا (دیار خودرو)، فامیلی موتور (هوندا)، نگین خودرو آسا (رنو)، آرین موتورز (میتسوبیشی) و عقاب افشان (اسکانیا) امداد خودروی کانون جهانگردی اتومبیل رانی را یاری کردند.

متقاضیان می توانند به منظور دریافت خدمات امدادی کانون و تهیه کارت عضویت با شماره تلفن های 09629 و 6423 (021) تماس حاصل کنند.

منبع: کجارو / خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1478

به "25 هزار سرویس امدادی از سوی امداد خودروی کانون جهانگردی ارائه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 هزار سرویس امدادی از سوی امداد خودروی کانون جهانگردی ارائه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید