بازدید رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران از اردوگاه منظریه و عمارت وثوق الدوله

به گزارش مجله نازلارا، تهران (پانا) - رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز از اردوگاه منظریه (شهید باهنر) ،عمارت وثوق الدوله و بوستان ایرانیان بازدید کرد.

بازدید رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران از اردوگاه منظریه و عمارت وثوق الدوله

به گزارش شورای شهر تهران، سید آرش حسینی میلانی، رییس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران صبح امروز با همراهی علی محمد مختاری رییس سازمان بوستان ها و فضاهای سبز شهر تهران، مشاوران کمیته محیط زیست، کنندگان شبکه تشکل های محیط زیستی، رابط شورایاری منطقه یک و مسئولان شهرداری این منطقه از اردوگاه منظریه (شهید باهنر) بازدید کرد.

وی در این بازدید، از ضلع غربی این اردوگاه که توسط شهرداری منطقه یک به سایت برف روبی و انباشت نمک تبدیل شده، بازدید و تمهیدات پیش بینی شده را ارزیابی کرد.

سخنگوی کمیسیون سلامت و محیط زیست در این بازدید، از آخرین شرایط درختان این اردوگاه و پلاک کوبی و تهیه شناسنامه آنها اطلاع یافت و خواستار تسریع در تکمیل شناسنامه درختان آن و ارسال گزارش به شورا شد.

حسینی میلانی در ادامه، به باغ عمارت وثوق الدوله در منطقه 14 رفت و پیشرفت احداث بوستان در این باغ را بررسی کرد. براساس مصوبه شورای پنجم مورد تملک قرار گرفته و در حال تبدیل شدن به یک بوستان عمومی است.

وی در این بازدید، با بررسی تنوع پوشش گیاهی و درختان آن، از قسمت های مختلف این عمارت بازدید کرد و بر راه اندازی سریع تر این بوستان با رعایت حریم عمارت تاریخی آن تاکید کرد.

عضو هیات رییسه شورا در پایان از بوستان ایرانیان در منطقه 19 نیز بازدید کرد که مقرر شد برای رفع برخی ابهامات، مشاور طرح، گزارشی در کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری ارایه کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 750

به "بازدید رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران از اردوگاه منظریه و عمارت وثوق الدوله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران از اردوگاه منظریه و عمارت وثوق الدوله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید