خبر خوش برای مالکان مسکن مهر پردیس

به گزارش مجله نازلارا، مدیرعامل شرکت عمران پردیس از پیگیری دستور وزیر راه در مورد هزینه نصب کنتور گاز مسکن مهر اطلاع داد و گفت: نصب کنتور برای بار اول رایگان است اما پس از آن تا یکماه 400 هزار تومان هزینه دارد.

خبر خوش برای مالکان مسکن مهر پردیس

جهت دریافت خدمات آموزش ساخت آلاچیق سیمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش مجله نازلارا به نقل از تسنیم، مهدی راهنمایی اظهار کرد: پیرو ورود خبرگزاری تسنیم و متعاقب آن دستور وزیر محترم راه و شهرسازی در مورد هزینه یک میلیون تومانی نصب کنتور گاز که از مالکان مسکن مهر فاز 11 (کوزو) دریافت می شد، امروز جلسه ای با حضور رئیس نظام مهندسی پردیس و عوامل ذی ربط برگزار گردید.

وی ادامه داد: برای بار اول که به وسیله مدیر بلوک و شرکت کوزو به مالکان واحدهای مسکن مهر اطلاع رسانی می گردد، مالکان هیچ هزینه ای را پرداخت نمی نمایند. یعنی نصب کنتور گاز واحد مسکونی رایگان است.

وی اضافه کرد: عموما از 59 نفر هر بلوک بین 40 تا 45 نفر همان روز اول برای نصب کنتور گاز مراجعه نموده و بدون پرداخت هزینه ای این کار انجام می گردد.

وی توضیح داد: بر اساس توافقی با شرکت خدمات رسان گاز انجام شده این بوده که تا مراجعه مالکان ظرف یک ماه قرار شد هزینه 400 هزار تومان برای نصب کنتور گاز دریافت گردد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در این باره شرح داد: بعد از روز اول، مجددا باید یک نفر به پردیس بیاید، ضمن این که بایستی یک نفر نماینده کوزو و یک نفر از نظام مهندسی باشد، این حضور نیز حدود 400 هزار تومان هزینه در بر دارد.

راهنمایی در عین حال گفت: اما برای افرادی که چند سال است واحد خود را تحویل نمی گیرد و واحد مسکن مهر دست بنگاه املاک است هیچ تعهدی نداریم. اینها را باید از کجا پیدا کنیم. این افراد باید مبلغ حدود یک میلیون تومان برای نصب کنتور پرداخت نمایند.

وی با تاکید بر این که درخواست مبلغ یک میلیون تومانی برای نصب کنتور از مالکان بار اول غیرقانونی است، اضافه کرد: برای مراجعه تا ظرف یکماه هم 400 هزار تومان از سوی مالکان پرداخت گردد.

وی یادآور شد: بر اساس ضوابط و دستورالعمل های مسکن مهر، برای یک بلوک فقط یکبار به صورت رایگان مسائل مربوط به نصب کنتور انجام می گردد.

وی با بیان این که سال گذشته تا یکماه مراجعه از مالکان 400 هزار تومان دریافت می شد، اظهار کرد: سال جاری این مبلغ به یک میلیون تومان افزایش یافته بود که بر اساس توافق انجام شده همان 400 هزار تومان سال گذشته دریافت خواهد شد.

مالکان پروژه های مسکن مهر پردیس در فاز 11 (کوزو) در صورت مشاهده دریافت هزینه های بالاتر از مبلغ اعلام شده مدیرعامل شرکت عمران پردیس می توانند این مسئله را جهت پیگیری به خبرگزاری تسنیم (تحریریه مالی 02142139242) اطلاع دهند.

  • قیمت آپارتمان در ارزان ترین و گران ترین منطقه تهران | افت 87 درصدی معاملات
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 391

به "خبر خوش برای مالکان مسکن مهر پردیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای مالکان مسکن مهر پردیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید