احتمال ثبت نام مجدد مسکن ملی

به گزارش مجله نازلارا، به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده اظهار کرد: پرونده بعضی متقاضیان طرح اقدامات ملی مسکن ایراداتی دارد که دائما در حال برطرف آنها هستیم. همچنین باید به اعتراضات رسیدگی کنیم که این موارد زمان بر است. بنابراین برای کسانی که اطلاع رسانی نشده بودند مهلت بیشتری دادیم.

احتمال ثبت نام مجدد مسکن ملی

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

وی اضافه کرد: کسانی که پرونده شان نیمه تکمیل است انشاءالله در آذرماه اگر شرایط بهداشتی اجازه دهد در استان هایی که اعلام ظرفیت جدید داشته باشند و شهرهایی که بتوانند تامین زمین نمایند یا پروژه هایی که ظرفیت خالی دارند برای ثبت نام مجدد تصمیم می گیریم.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی درباره مساله فروش امتیاز مسکن ملی گفت: این موضوع را دنبال می کنیم و در حال رسیدگی به این موضوع هستیم که معاملات غیررسمی قابلیت پیگیری قضایی نداشته باشد؛ زیرا بارها اعلام نموده ایم فروش امتیاز واحدهای طرح اقدام ملی مسکن غیرقانونی است و نهایتا امکان ضرر خریدار بسیار زیاد است.

محمودزاده توضیح داد: در طرح اقدام ملی مسکن پیرو سیاست های اعلامی در حال کوشش هستیم تا موضوع ساخت وساز مستمر را عملیاتی کنیم تا این از حالت صف و انتظار، بحث های غیررسمی و بازار سیاه خارج گردد. بنابراین کوشش می کنیم همه کسانی که واجد شرایط هستند جا نمانند.

وی با بیان اینکه به خریداران توصیه می کنیم با خرید امتیاز مسکن ملی خود را به دردسر نیندازند، گفت: ما اصلا برای متقاضیان برگه ای صادر نمی کنیم و معلوم نیست فروشنده دقیقا چه چیزی را می فروشد. نهایتا سند واحد به نام کسی دیگر صادر می گردد و کسی که ریسک خرید را بپذیرد دچار چالش خواهد شد.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 767

به "احتمال ثبت نام مجدد مسکن ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال ثبت نام مجدد مسکن ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید